داداش رضا :

می گویندکه مملکت مملکت هاست.

اما من به تاریخ دویست ساله ی سرزمینم فکرمی کنم .

من به آقا محمدخان قاجارفکرمی کنم که برای قدرت چه برسرمردممان آورد.مردهایی که کورکردوزن هایی که .

اما این

چهل سال است که تمام قدرتش رابه مردم داده است .

چهل سال به پای صندوق های رای می کشاندتاخودشان تصمیم بگیرند،انتخاب کنندوتعیین کنند.

من به شاه هوسران قاجاریعنی فتحعلی شاه فکرمی کنم که ازهرکوی وبرزنی که می گذشت اگردختری باب میلش بودراهی حرم سرایش می کرد.

امااین .

چهل سال است که مثل یک پدرگوشه تاگوشه ی سرزمینمان ایستاده تاکسی به زن وناموس سرزمینمان جسارت نکند.

من به ناصرالدین شاه بیگانه پرست فکرمی کنم که چطور1،226،500کیلومترمربع ازخاکمان رابه تصاحب بیگانگان درآورد.

اما این .

چهل سال است دراوج تحریم ها وتهدیدهانگذاشت حتی یک وجب ازخاکمان به تصاحب بیگانگان دربیاید.

من به رضا شاه پهلوی فکرمی کنم که به دستوردشمنانمان برای مردممان خط ونشان می کشیدامادرزماناومتفقین درطی چندروزکشورمان رواشغال کردندودرنهایت اوراازکشورخودش به جزیره موریس تبعیدکردندواوچندین هزارنفرازمردم بی گناهمان رابه شهادت رساند.

اما این .

چهل سال است که مدافع جان مردممان شده وهرجا که به جان مردممان شدبه خون خواهی ازمردمش بلندمی شدوبرای تمام دشمنانمان خط ونشان می کشیدکه انتقام می گیریم وانتقام هم می گرفت .

من به رضا شاه فکرمی کنم که به مدت یک سال باتصاحب تمام روستاها وزمین های سرزمینمان به ثرتمندترین مردتبدیل شد.

اما این .

چهل سال است باچنان ساده زیستی زندگی می کندکه حتی دشمنانش اعتراف می کنندکه نه نقطه ی سیاه حتی نقطه خاکستری درپرونده رهبرایران پیدانکرده اند.

من به محمدرضا شاه پهلوی فکرمی کنم که سی و شش سال تمام منابع :ارگان های مالی ،نظامی ،تسلیحاتی ،نفتی و. سرزمینمان رابه زیرسلطه ی آمریکا واسرائیل درآوردوکشوربحرین راازایران جداکردو.

اما این .

چهل سال است بااقتدار،جلوی تمام جهان خواران صهیونیستی ایستاده ومی گویدکه هیچ غلطی نمی کنیدوهیچ غلطی هم نمی کنند.

من بازبه محمدرضا شاه فکرمی کنم که بعدازفرارش ازایران گفت سی وشش سال مثل یک عروسک خیمه شب بازی بودم که بندهایم راآمریکا می چرخاندامابعدازایران برای برگرداندنم کاری نکردندومثل یک تفاله مراازکشورم بیرون کردند.

اما این .

چهل سال است چنان استقلال کشورمان راحفظ کردکه امروزبه فکراین هستم که آمریکا رامثل تفاله ازکل منطقه بیرون کنیم .

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها